Palmiarnia

Aktualne projekty i wdrożenia »

 

 

W marcu 2008 roku zakończyliśmy prace w Palmiarni zielonogórskiej, które obejmowały między innymi:

 

  1. Dostawę oraz montaż instalacji oświetlenia iluminacyjnego roślinności z wykorzystaniem źródeł światła w oparciu o technologię LED oraz dostawę opraw i instalacji kablowych doprowadzonych do tablic rozdzielni elektrycznych z wyposażeniem rozdzielni.

  2. Dostawę oraz montaż instalacji oświetlenia prasowego składającego się z trzech projektorów.

  3. Wykonanie sieci komputerowej kat 5e FTP w ilości 10 podwójnych punktów logicznych RJ45. Sieć zakończona została w szafce komputerowej wyposażonej w urządzenie typu Switch.

  4. Dostawę oraz montaż systemu konferencyjnego oraz nagłośnienia sali spełniającego kryteria warunków klimatycznych panujących w Palmiarni, obejmujących wysoką temperaturę oraz wilgotność.

  5. Montaż przyłącza wraz z okablowaniem do projektora video obejmującego zasilanie oraz sygnały RGBHV, umożliwiającego prezentację multimedialną z komputera PC oraz kamery wykorzystywanej w systemie konferencyjnym.

 

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową www.palmiarnia.zgora.pl na której znajdą Państwo ciekawostki z życia Palmiarni, natomiast poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszej realizacji w zielonogórskiej Palmiarni.